Ay'daki Gariplikler

Ay'daki Gariplikler

  • 15-09-2022
  • RUHSAL TEBLİĞLER

Aydaki gözlemlere devam edildikçe, ortaya çok değişik olaylar çıkmaktadır. Ayın esrarengiz kraterlerini inceleyen bilim adamları, çeşitli olaylarla karşılaştılar... Erashtones kraterinde ışıktan dörtgen şekiller, Platon kraterinde yine aynı işaretler birbirlerini izlediler.

Mout Polamar Rasathanesi'nin dev teleskobuyla Gassendi kraterinin büyütülmüş resimleri çekilirken, kraterin içinde sekiz tane konik şekilli cisim gözlendi. 18 gün sonra, aynı krater incelendiğinde bu cisimlerin sayısının üçe indiği görülmüştü.

Bunun dışında zaman zaman çeşitli kraterlerden yayılan ışınlar, şimdiye kadar bilimsel olarak açıklanamamıştır. Acaba tüm fotoğraf makineleri ve gözlem aletleri yanılıyor mu? Yoksa gerçekten Ay yüzeyinin altında yaşayan, canlılar mı var? Belki de bizim bilmediğimiz çok daha uygar gezegenlerden gelen bazı canlılar, Ay'ı bir üs olarak kullanmaktadır.

Kraterler bu bilinmeyenin gizli yolları mı acaba? İnsanoğlu bunları henüz açıklayabilmiş değil... Ancak, insanların aya gitmesi, bilindiği gibi bilindiği gibi burasını bir üs olarak kullanmak içindir. Şimdi şöyle bir düşünce geliştirilebilir. Bizden daha uygar bazı uzay canlıları, şu veya bu nedenle aynı düşüncede olamaz mı?